Jednorázové nastavení Google Ads

Ideální služba pro malé podnikatele, živnostníky a OSVČ.

Hodí se pro každého, kdo chce zviditelnit svůj produkt či službu na internetu, ale nemůže si dovolit platit pravidelné měsíční platby za správu kampaní.


 • Úvodní konzultace zdarma - dozvíte se, jestli je tato služba pro vás vhodná
 • Nastavení Google Ads
 • Propojení s Google Analytics
 • Nastavení konverzí
 • Pevná cena 3600 Kč

Jak to funguje a co je v ceně?

V následujícím přehledu se můžete podívat, co přesně pro vás v rámci základního nastavení Google Ads udělám.
 • Audit webu
  Vaše webová stránka je místo, kde svým zákazníkům prodáváte svůj produkt. Vzhled a funkčnost webu je proto naprosto zásadní pro příznivý výsledek jakýchkoli online marketingových aktivit. Na základě svých zkušeností dokážu velmi rychle odhalit, jestli má váš web nějaká slabá místa a dám případně doporučení, co s tím.
 • Audit Google Ads
  Zkontroluji stávající kampaně a posoudím jejich efektivitu a výkonnost. Zaměřím se na strukturu kampaní, cílení, výběr klíčových slov a použití reklamních textů. Analyzuji také využití rozpočtu a ROI (návratnost investic). Následně poskytnu konkrétní doporučení pro optimalizaci a zvýšení výkonnosti vašich reklam.
 • Nastavení Google Analytics
  Zajistím efektivní propojení Google Ads a Google Analytics, aby bylo možné nejen sledovat návštěvnost vašeho webu, ale také podrobně analyzovat chování zákazníků a jejich interakce s vaším webem. Získáme tak přehled o tom, jak vaše reklamy přispívají k budování vaší značky či k prodeji vašeho produktu.
 • Nastavení konverzí
  Zkontroluji nebo nastavím konverze v Google Ads pomocí Google Tag Manageru nebo importem z Google Analytics 4. Toto zahrnuje sledování klíčových akcí, jako jsou nákupy nebo registrace. Správné nastavení konverzí je klíčové pro efektivní využití automatizovaných strategií v Google Ads.
 • Spuštění kampaní
  Pokud už máte nějaké stávající kampaně, budu je optimalizovat pro co nejlepší výsledky. Pokud ještě žádné nemáte, vytvořím a spustím zpravidla jednu vyhledávací kampaň.
 • Doporučení
  Po spuštění kampaně či kampaní vám dám doporučení k jejich správě tak, abyste se o svůj online marketing mohli do budoucna starat sami.

Pro koho se tato služba hodí

Moje služba Jednorázové nastavení Google Ads se pro vás pravděpodobně hodí v následujících případech:

Jste OSVČ, živnostník, malý podnikatel či řemeslník.

Pravděpodobně nepotřebujete komplexní marketingové kampaně, ale spíše cílenou a efektivní reklamu, která osloví vaše zákazníky a zvýší povědomí o vašich službách či produktech. Jednorázové nastavení Google Ads je ideální pro malé podniky, které hledají účinnou a nákladově efektivní reklamní strategii.

Váš roční obrat je cca do 2 mil. Kč

Při podnikání ve větším rozsahu se vám pravděpodobně vyplatí plnohodnotná správa kampaní.

Nabízíte jen několik málo produktů či služeb.

Pokud máte e-shop se stovkami či tisíci produktů, tak rozhodně potřebujete práci na online marketingu ve větším rozsahu.

Chcete se následně o svůj online marketing starat sami.

Aby online marketing správně fungoval, nestačí jen prvotní nastavení, ale je potřeba i pravidelná správa. Není to nic složitého a poradím vám, jak na to. Počítejte ale s tím, že nějaký čas a úsilí tomu budete muset věnovat.
Pevná cena
Při fakturaci vás nečekají žádná překvapení. Pokud se ukáže, že vaše základní nastavení kampaní vyžaduje víc práce, než jsem předpokládal, není to žádný problém. Pokud se dohodneme na této službě, je konečná cena fixní bez ohledu na skutečný rozsah práce.
Napište mi
Máte zájem o jednorázové nastavení Google Ads za fixní cenu 3 600 Kč nebo o nezávaznou konzultaci zdarma? Neváhejte mě kontaktovat!
+420 724 672 491
ppc@honzabrzak.cz
V závětří 385/8, Praha 7 - Holešovice